Україна

ДФС обшукала “Київський метрополітен” та “Київавтошляхміст”

Обшуки комунальних підприємств Державна фіскальна служба здійснила у рамках розслідування справ про привласнення бюджетних коштів і ухилення від сплати податків

Державна фіскальна служба (ДФС) України провела обшуки у приміщеннях київських комунальних підприємств “Київський метрополітен” та “Київавтошляхміст”.

Про це інформує 1NEWS.

У приміщеннях “Київського метрополітену” провели обшуки з метою виявлення первинної фінансово-господарської документації у межах розпочатого кримінального провадження за підозрою в ухиленні від сплати податків на суму дев’ять мільйонів гривень під час проведення робіт з будівництва Сирецько-Печерської лінії метрополітену. За версією слідства, підрядне підприємство, яке виконувало роботи з будівництва на замовлення КП “Київський метрополітен”, замовляло роботи по ремонту устаткування у товариства, яке отримані від комунального підприємства кошти перераховувало на рахунки підприємств з ознаками фіктивності.

Також співробітники ДФС провели 11 обшуків у приміщеннях КП “Київавтошляхміст” та підрядних комерційних підприємств для виявлення фінансової документації, що може свідчити про наявність кримінальних правопорушень. ДФС розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб комунального підприємства та групи підрядних комерційних підприємств у підозрі в ухиленні від оподаткування на суму 30 мільйонів гривень. Слідством встановлено, що службові особи КП “Київавтошляхміст” у взаємодії зі службовими особами підрядних комерційних підприємств в період 2019-2020 років сформували технічний податковий кредит з ПДВ, використовуючи компанії з ознаками ризиковості та транзитності.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button