Україна

Держспоживслужба призупинила роботу відомої піцерії

Головний державний інспектор м. Києва прийняв рішення про тимчасове припинення діяльності закладів громадського харчування il Molino, повідомляє прес-служба відомства.

У повідомленні зазначається, що спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві були здійснені планові заходи державного контролю (інспектування), з відбором зразків продукції, на потужності ТОВ «Тераса».

«У ході планової перевірки мережі закладів громадського харчування Il Molino було виявлено численні порушення, а саме: потужності не підтримується в чистоті та у робочому стані, харчові продукти не захищені від будь-якого забруднення на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу, порушуються температурні режими під час розморожування харчових продуктів», – додається у повідомленні.

За результатами лабораторних досліджень відібраних зразків харчових продуктів відомство встановило невідповідності готових харчових продуктів за мікробіологічними показниками, що становлять загрозу для життя та/або здоров’я людини.

«На підставі п. 3 ч. 4 ст. 11, керуючись ч. 1 ст. 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18 травня 2017 року № 2042-VIII головним державним інспектором м. Києва були прийняті рішення про тимчасове припинення діяльності з виробництва та обігу харчових продуктів», – говориться у заяві.

Інспекторами Головного управління було складено приписи про усуненняпорушень вимог законодавства та складено протоколи за порушення значень параметрів безпечності об’єктів санітарних заходів, встановлених законодавством про харчові продукти.

«Суб’єкт господарювання ТОВ «Тераса» буде притягнутий до відповідальності за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»», – підсумовується у заяві.

В той же час команда Il Molino вважає, що перевірки Головного управління Держспоживслужби були спрямовані на те, щоб «не дати чесному бізнесу працювати, а не для виявлення порушень».

В компанії тим часом заявляють, що постанови про припинення діяльності підприємства наразі немає.

«іl Molino – велика мережа, ми відкриті для будь-якої перевірки, завжди допускаємо до них, адже дотримуємося всіх норм, підтримуємо потужності в належному стані та впевнені в безпечності та якості своєї продукції. Перевірки не виявили суттєвих порушень, а на ті деякі порушення, що виявили, були надані заперечення в письмовому вигляді. Інспектори не дотримувалися вимог перевірки, чим порушили Закон України. Вони відмовились брати арбітражні проби, тобто ідентичні зразки продукції, взяті в тих самих умовах, щоб надати їх незалежній лабораторії», – говорять у компанії.

В цей же час в іl Molino зауважили, що в присутності інспекторів залучили незалежну лабораторію для забору аналогічних проб, щоб перевірити об’єктивність результатів Держпродспоживслужби. «Результати аналізів незалежної лабораторії не виявили порушень за мікробіологічними показниками, що становлять загрозу для життя або здоров’я людини. Ми постійно співпрацюємо з незалежними лабораторіями, самостійно перевіряючи себе задля підтримання високого рівня якості», – додали в компанії.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close