Україна

Держпродспоживслужба провела рейд по точках продажу шаурми у Києві

Після масового отруєння шаурмою в Києві Держпродспоживслужба провела рейд по точках продажу вуличної їжі. 15 інспекційних груп реагування працювали в 10 районах столиці та перевірили понад 50 суб’єктів, які продають шаурму. Про це повідомляється на сайті відомства, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Інспектори знайшли такі порушення як відсутність маркування на сировині, особистих медичних книжок, відсутність або непред’явлення дозволів на встановлення МАФів та документів щодо реєстрації потужностей, недотримання санітарних та гігієнічних норм тощо.

Представники Держпродспоживслужби 15 разів викликала поліцію, було складено 5 протоколів за статтею “Порушення порядку провадження господарської діяльності”.

“У результаті проведення перевірок інспекторами Держпродспоживслужби встановлено, що жоден суб’єкт господарювання, з діяльністю якого пов’язують масове отруєння, не має необхідних документів. На даний момент ці МАФи зачинені. Також встановлено, що у всі ці торгові точки небезпечну продукцію поставляв один суб’єкт господарювання. За фактом вчинення протиправних діянь, які містять ознаки злочину, передбаченого статтею 325 Кримінального кодексу України, порушено кримінального провадження”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на 3 серпня через вживання шаурми зареєстровано 87 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, в тому числі 13 випадків серед дітей.

Back to top button