Україна

Держдеп схвалив постачання зброї за кордон на 79,5 млрд дол в 2017 році

Держдепартамент США видав дозволи в 2017 фінансовому році на поставки зброї в зарубіжні країни на рекордну суму —  79,5 млрд дол. Про це пише Defense News, передає УНН.

Як підкреслює видання, мова в даному випадку йде про угоди, які отримали лише схвалення зовнішньополітичного відомства, а не Конгресу, який ставить останню крапку в тривалому процесі узгоджень. Практика також показує, що не всі контракти в кінцевому підсумку реалізуються, а в деякі сторони вносять зміни як за кількістю озброєнь, так і сум оплати.

читайте також: Держдеп США схвалив продаж Румунії реактивних систем залпового вогню

«Ці дані свідчать про інтерес наших партнерів до якості продукції та послуг, які ми пропонуємо, — наводить тижневик слова представника уряду капітана третього рангу Патріка Еванса. — Якщо порівняти рівні продажів за останні три роки, то можна помітити тенденцію наростання обсягу поставок».

читайте також: США розпочали постачання зброї курдам в Сирії

З 73 контрактів, спрямованих Управлінням військової співпраці на узгодження до Держдепартаменту в період з 1 жовтня 2016 року по 12 вересня поточного, 17 були укладені на суми від 1 млрд дол і більше.

.

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close