Україна

Держава заохочуватиме підприємців купувати техніку українського виробництва – міністр

КРОПИВНИЦЬКИЙ-КИЇВ. 29 вересня. УНН. Уряд планує розробити програму підтримки фермерів, які купуватимуть сільськогосподарську техніку вітчизняного виробництва. Про це на прес-брифінгу в рамках агропромислової виставки у Кропивницькому повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, повідомляє кореспондент УНН.

“Ми хочемо зробити програму, де будемо підтримувати купівлю техніки і іноземної, і української, але, якщо фермер купуватиме техніку вітчизняного виробництва, обсяги підтримки ми хочемо збільшувати і за рахунок цього стимулювати”, – повідомив міністр.

Також він додав, що програма з відшкодування відсоткових ставок для аграріїв залишилася в тому ж обсязі – 300 млн грн. Відновідно до програми, жодна комісія не вирішуватиме, який обсяг відшкодування отримає те чи інше господарство.
Питання фінансування вирішуватиметься згідно площі землі, яка використовується.

Нагадаємо, у Кропивницькому відбулось відкриття найбільшої агропромислової виставки України “Агроекспо-2016”, яку відвідав міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

фотогалерея

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − six =

Вас може зацікавити

Close
Close