Україна

Депутати з «Європейської солідарності» влаштували McDonald`s-пікнік під Радою (фото)

Фракція «Європейська солідарність» влаштувала сніданок зі стравами з McDonald`s на ганку Верховної Ради. Відповідні світлини розмістили депутати на своїй сторінках у Facebook.

«Сьогодні Михайло Забродський запросив усю нашу фракцію і журналістів на особливий сніданок. Ми прийшли під стіни Верховної Ради поспілкуватися, насолодитися кавою, гарною погодою і підтримати не тільки Україну і українське, а й нашу співпрацю зі США, бо Сполучені Штати Америки — це не лише «Джавеліни», а й «Макдональдс»», – говориться у повідомленні «Європейської солідарності».

У повідомленні додається, що кейс із «Макдональдсом» став гарним прикладом соціальної відповідальності бізнесу, поваги до законів і до державної мови. До того ж, «Макдональдс» є одним із найбільших платників податків.

««Європейська Солідарність» закликає бізнес наслідувати цей позитивний приклад і переходити на українську мову. Закликає українців використовувати нашу мову в усіх сферах, щоб показати: ми проти наступу на мовні закони, ми проти російської культурної експансії в Україні!», – додали у партії.

В свою чергу депутатка Марія Іонова також поділилась фотографіями зі сніданку, додавши «Тільки б діти не побачили».

Нагадаємо, в соціальних мережах днями спалахнула суперечка з приводу того, що в терміналах самообслуговування McDonald`s в Україні є можливість обрати українську чи англійську мови. Дехто вважає, що відсутність російської мови обмежує їхні права.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close