Україна

Депутатка, яка розповідала про «неякісних дітей», знову оскандалилась: тепер через податки для ФОПів

Глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, народний депутат від фракції «Слуга народу» Галина Третьякова вважає, що фізичні особи-підприємці, які не сплатили до бюджету 8 тисяч гривень податків на рік, не мають право на «коронавірусну» допомогу від держави. Про це вона заявила під час засідання комітету 30 листопада.

«Має бути залізне правило: ти сплатив податки – держава тобі допомагає. Навіть, якщо то Німеччина, яка допомагає, вона допомагає лише тим, хто сплатив…  Самозайняті особи сплатили там, наприклад, 9 тисяч євро податків на рік – отримали 5 чи 6. Тобто, навіть не 100% сплачений розмір податків вони отримують», – розповіла Третьякова.

Згодом вона додала: «Я хочу подивитися на ФОПа, який сплатив податків на 8 тисяч гривень. Хочу подивитися, чесно».

«Суми, які ми виплачуємо, вони співрозмірні, але державний бюджет формується за рахунок податків, і спочатку ми маємо допомогти тим, хто сплачує податки», – зазначила нардеп.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський запропонував заходи для підтримки бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Зокрема, ФОПи та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн.

Зазначимо, що раніше Третьякова вже потрапляла у скандал через свої неоднозначні висловлювання. Так Третьякова заявляла, що у безробітних людей, які живуть на соціальну допомогу, народжуються діти «низької якості».

«Коли демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім’єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти», — вважає народна Третьякова.

Останні новини

Back to top button