Україна

Депутати витратили майже 200 млн на купівлю криптовалюти

Депутати витратили в 2017 році 195 мільйонів гривень на покупку віртуальних грошей. Такі підрахунки провели журналісти програми “Гроші”, інформує 1NEWS.

“І це не дивно, адже весь світ мало не сказився на коливанні курсу біткоіна. Купити можна було за 500 доларів, а вже через рік продати за 20 тисяч! Втім не так сталося як гадалося – МММ відпочиває, курс біткоіна днями впав катастрофічно – нижче 7 тисяч доларів”, – йдеться в сюжеті “Грошей”. Нардеп Дмитро Голубов, у якого в біткойнах було майже на 33 мільйони гривень зазначає, що падінням курсу криптовалюти він не переймається.

“У мене дуже міцні нерви. Людям із слабкими нервами краще біткойн не купувати”, – зазначає він і додає, що зараз “найкращий час для його купівлі”. На думку Голубова, вже цього року можна очікувати курс біткойна на рівні 27 тисяч доларів.

“Пам’ятаєте Дарта Вейдера на білбордах? Сьогодні він – депутат Одеської міськради, балотувався за прізвищем Палпатін. У нього також важкий місяць, адже задекларував майже 8 тисяч біткойнів, які на час придбання коштували 58 мільйонів гривень”, – розповідають “Гроші”. Але Дмитро Палпатін не захотів говорити про прогнози щодо біткойнів “у зв’язку з ситуацією на ринку”.

Інший депутат Одеської міськради Денис Григор’єв минулого року вклав у біткойни 31 мільйон гривень. Сильне падіння курсу цього місяця не змусило його позбутися віртуальних грошей. “Коли я їх купував вони були по досить низькій ціні і відповідно те зростання, перевищило усі очікування”, – говорить Григор’єв.

Він прогнозує, що через 2-3 місяці курс біткойна виросте на 10%. При цьому він вважає, що майнінгові ферми станом на сьогодні є неактуальними, оскільки вони малий прирост и окупатися вони будуть 2-3 роки.

Ще один одеський депутат Дмитро Пєструєв прогнозує, що до кінця лютого – початку березня курс біткойна буде падати, а далі піде зростання. На його думку, нинішнє падіння курсу біткойна є штучним і викликане тим, що на цей ринок хочуть заходити великі інвестори, і хочуть робити це на мінімумі. Як зазначають “Гроші”, біткойни не оподатковуються, їх обіг майже неможливо проконтролювати. “Утім, криптовалюта має суттєвий мінус: у будь який момент вона може перетворитися на “попіл”, – йдеться в сюжеті.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close