Україна

Депутат від «Слуги народу» виграв у лотерею майже мільйон гривень

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Максим Павлюк подав декларацію про доходи за 2019 рік, в якій вказав виграш у лотерею, повідомляє 1News.

Так, у розділі «доходи» Павлюк вказав приз від державної лотереї «М.С.Л.» в розмірі 900 000 гривень.

Також серед доходів вказані заробітна плата у Військовій прокуратурі Центрального регіону (там він працював до Верховної Ради – ред.) у розмірі 297 756 гривень, матеріальне благо з оплати витрат на участь у навчанні від партії «Слуга народу» – 32 555 гривень, заробітна плата народного депутата – 162 056 гривень та бонуси від «ПриватБанку» – 56 гривень.

Депутат Павлюк також задекларував велику суму готівкових коштів – 7, 9 млн гривень. На рахунку у «ПриватБанку» він зберігає 107 425 гривень.

Максим Павлюк володіє квартирою у Києві площею 59,20 кв.м та трьома земельними ділянками у Черняхові Київської області.

Також він задекларував два автомобілі – Toyota camri та Mercedes-benz. Перший зареєстрований на Павлюк Анжелу Антонівну, яка передала його в безоплатне користування нардепу.

Цікаво, що в попередній декларації нардепа, поданій 29 серпня 2019 року, також був зазначений приз. Тоді він задекларував 160 195 гривень.

У тій же декларації він зазначив дохід від відчуження нерухомого майна у розмірі 7, 2 млн гривень.

Готівкових коштів у 2018 році у Павлюка було 7 млн гривень.

Видання колеги Павлюка по фракції Олександра Дубінського «Dubinsky.pro» називає Максима Павлюка «племінником відомого бізнесмена, «наглядача» за західній митницею України і керівника штабу Зе-команди на президентських виборах Іллі Павлюка».

Нагадаємо, у 2017 році колишній народний депутат Олег Ляшко задекларував виграш у лотерею в розмірі 571 045 гривень.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close