Україна

Депутат Савченко переплутала ПАРЄ с Європарламентом?

Народний депутат Надія Савченко не присутня на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це в коментарі “РБК-Україна” розповів нардеп від “Народного фронту”, заступник глави делегації України в ПАРЄ Георгій Логвинський.

фото з Facebook Надії Савченко

“Я не знаю, де знаходиться Савченко, мені про це невідомо. Але в будь-якому випадку, це не засідання Парламентської асамблеї Ради Європи. В даний час проходять тільки офіційні засідання комітетів ПАРЄ у Парижі. Парламентські засідання комітетів ПАРЄ проходять не в Страсбурзі, і там пані Савченко відсутня”, – заявив Логвинський.

Він також зазначив, що Савченко не є делегатом ПАРЄ. “По-перше, Савченко звичайно, не є делегатом ПАРЄ. Більше року як вона пішла, тому що була поза квотою до тих пір, поки не була звільнена. Я не знаю, де вона, але я бачив пост (в соцмережі, – ред.), який є юридично неграмотним. З нього випливає, що людина взагалі не розуміє, де знаходиться і що робить. Наприклад, вона зазначила, що є генсек Ради Європи з прав людини, хоча у нас є тільки генсек Ради Європи або комісар з прав людини”, – додав Логвинський.

Зазначимо, Савченко опублікувала у своєму Facebook документ на ім’я голови СБУ Василя Грицака, в якому зазначила, що перебуває з робочою поїздкою у Страсбурзі.

[

В свою чергу народний депутат Борис Береза також зазначив, що Надії Савченко зараз немає в Страсбурзі і він припустив, що вона може перебувати у Брюсселі. «Кричу! Повідомте їй, що вона не в Страсбурзі, а в Брюсселі. А якщо в Страсбурзі, то не на сесії ПАРЄ, а в Європарламенті. Сесія ПАРЄ буде з 23 по 27 квітня. Це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Нічого плутати будівлі і та організації», – написав Береза на своїй сторінці у Facebook.

Також він наголосив, що немає Страсбурзького суду з прав людини. «І “Міжнародного” немає. Не існує такої інституції. Від слова зовсім! Є тільки Європейський суд з прав людини – ЄСПЛ. Хоча їй судячи з усього це байдуже – у неї своя атмосфера», – зіронізував Береза.

Надія Савченко 12 березня у соціальній мережі повідомила, що перебуває на сесії ПАРЄ у Страсбурзі.

Журналіст Сергій Сидоренко висловив думку, що фото, які опублікувала Савченко, можуть бути зроблені у Європарламенті. «Надя С. пише з будівлі Європарламенту – постить фоточки з одного із сайдівентів. Тут нічого дивного – кожен із 751 депутатів ЄП під час сесії має право запрошувати будь-якого гостя, на це передбачений бюджет; а проросійських депутатів там вистачає», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України викликала Савченко на допит у справі щодо керівника центру “Офіцерський корпус” Володимира Рубана, якому інкримінують підготовку терактів.

Народний депутат Андрій Тетерук впевнений, що Савченко могла «втекти до Росії» через справу Рубана.

Новини за змістом

загрузка...

Вас це може зацікавити

Close
Close