Україна

Депутат приїхав до Верховної Ради на електрокарі Tesla (фото)

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко приїхав на засідання Верховної Ради на електромобілі Tesla. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я це зробив – приїхав в український парламент на Теслі) Цікаво, я перший з депутатів?», – написав Луценко.

Також він додав, що у порядку денному стоїть його з колегами законопроект про проти тютюнового диму 4030а. «За чисте повітря!», – зазначив депутат.

Судячи з усього Tesla, на якій приїхав Луценко, не його, а він взяв її для тест-драйву. «Спасибі Electrocars і Oleksandr Kravtsov за тест-драйв», – написав нардеп.

В коментарях до повідомлення депутата користувачі висловлювали обурення з приводу того, що автомобіль Tesla занадто дорогий для переважної більшості українців.

«Igor Lutsenko это не подвиг, но что-то героическое в этом есть! Прийти пешком от дома до работы, слабо?», – пише Олександр Зубович.

«Я не розумію, нащо рекламувати Теслу в країні, де тотальне зубожіння? У нас бабусі по пів вареника в супермаркетах купують, а Ви Теслу рекламуєте. Чи вже у нас почалася ера процвітання?», – задав питання користувач на ім’я Євгеній Олександрович. Йому депутат відповів, що рекламує на авто, а законопроект за чистоту повітря і це доступно усім.

«Класно. Шкода що мінімальних зарплат держслужбовця моєї і дружини навіть на добрі ровери не вистачає, щоб довкілля не забруднити. А і так курити то погано. Будуть високопосадовці обранці їздити на елктрокарах зразу викидів у повітря стане меньше», – пише Микола Дашчаківський.

Окремо в коментарях Ігор Луценко зазначив, що зазвичай їздить на мотоциклі.

На сайті компанії Electrocars повідомляється, що орендувати автомобіль Tesla в них можна «від 200 дол. на добу».

Додамо, що на спеціалізованих автомобільних сайтах Tesla 2018 року коштує більше 55 тис. доларів

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close