Україна

Депутат Барна вибачився за нецензурні вислови в адресу журналіста (ВІДЕО)

Народний депутат від БПП Олег Барна вибачився за нецензурні вирази, які він вжив на адресу журналіста телеканалу 1+1. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Я дійсно емоційно вчинив. Я вибачаюся перед своїми виборцями, перед українським народом, перед дітьми, яким показали це відео ті люди, які не повинні б це показувати. Навіть перед союзом всіх журналістів, яких я дуже поважаю. І, до речі навіть захищаю по справах Чеботаря й так далі… ті, які працюють заради істини, а не тільки ґвалтують істину заради грошей. Такі ось, як та особа. Вибачте, ніхто не без гріха. Але є межа, яку не можна переходити нікому», – заявив Барна в ефірі телеканалу «Прямий».

Нагадаємо, цього тижня депутат Олег Барна обізвав нецензурними словами журналіста Ігоря Колтунова після запитання, чому він тричі кнопкодавив під час голосування у парламенті.

Після цього депутат від БПП Мустафа Найєм визнав, що його соратники з фракції деградують.

Як відомо, раніше Олег Барна неодноразово фігурував у різноманітних скандалах. Зокрема, у грудні 2015 року він намагався підняти на руки екс-прем’єра Арсенія Яценюка та відтягнути його від трибуни. Після цього в Раді почалася бійка.

У жовтні минулого року йому влаштували «коридор ганьби», коли він намагався зайти до Верховної Ради.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close