Україна

ДБР провело обшуки в офісі і спортивному клубі Порошенка

В "Євросолідарності" назвали проведення обшуків політичним тиском і пов’язали це "із спробами влади звести рахунки із політичними опонентами

В офісі партії п’ятого президента Петра Порошенка “Європейська солідарність” вранці у п’ятницю працівники Державного бюро розслідувань провели обшуки.

Про це повідомляє 1NEWS.

В “ЄС” назвали проведення обшуків політичним тиском і пов’язали це “із спробами влади звести рахунки із політичними опонентами, залякати опозицію, а також із намаганнями відволікти увагу суспільства від провалів на зовнішній арені та в економіці країни”.

Речниця ДБР Анжеліка Іванова зазначила, що обшуки проводилися “на території, де розташований офіс “Євросолідарності””. Мова йде про розслідування можливого зникнення носіїв, які містять секретну інформацію, з так званої ситуативної кімнати Адміністрації президента.

Також Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України провели обшуки у спортивному клубі “5 елемент”, кінцевими бенефіціарами якого є попередній президент Петро Порошенко та його соратник Ігор Кононенко.

Обшуки проходять у рамках досудового розслідування у двох кримінальних провадженнях. Перше стосується операції купівлі-продажу заводу “Кузня на Рибальському”, а друге – можливого зникнення носіїв, які містять секретну інформацію, з так званої ситуативної кімнати Адміністрації президента.

Джерело: Українська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close