Україна

ДБР провело обшуки на “Укроборонпромі”

Відбуваються вони в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб Правління Національного банку України у 2016 році

Державне бюро розслідувань провело обшуки на концерні “Укроборонпром” та на підприємствах-експортерах, що входять до його складу.

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба у Telegram, передає 1NEWS.

Відбуваються вони в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб Правління Національного банку України у 2016 році.

За його словами, слідчі спокійно та безперешкодно роблять свою роботу: вилучають документи та інші речі, які матимуть доказове значення. Жодного тиску з боку ДБР, жодних перешкод з боку “Укроборонпрому”, як зазначив Труба, наразі немає.

Нагадаємо, після оприлюднення журналістського розслідування в Україні розгорівся скандал щодо корупції в оборонній сфері. На фоні цього було звільнено першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. НАБУ порушило справу щодо ймовірної корупції в оборонній сфері після журналістського розслідування. Згодом НАБУ провело обшуки у Гладковських та інших фігурантах “оборонної” справи. Сума збитків по справах щодо схем на підприємствах “Укроборонпрому” становить близько 1 млрд грн.

Джерело: УНН
Back to top button