Україна

Данія буде допомогати у працевлаштуванні переселенців з Донбасу

Данська Рада у справах біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту міжнародного розвитку Великої Британії розпочинає програму підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, інформує 1NEWS.

“Головна ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу. Учасниками програми стануть суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей”, – йдеться у повідомленні.

Програма передбачає створення щонайменше 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту. В рамках програми будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць у розмірі від 2000 до 10000 доларів США.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між данською Радою у справах біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач зобов’язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close