Україна

Дані банківських карток крадуть у користувачів Apple

КИЇВ. 17 липня. УНН. Зловмисники викрадають дані банківських карток та іншу особисту інформацію користувачів пристроїв Apple AAPL, розсілаючі листи про неіснуючу покупку в iTunes Store, повідомляє УНН з посиланням на ESET.

Нова шахрайська схема працює наступним чином: потенційна жертва отримує від особи онлайн-магазину лист, в якому повідомляється, що Apple ID використовувався на невідомому пристрої для купівлі альбому співачки Ріанни. Користувачеві пропонують ігнорувати повідомлення, підтвердивши тим самим купівлю, або скасувати транзакцію, перейшовши за посиланням.

 На сайті користувачеві пропонується ввести Apple ID і пароль, а далі – заповнити анкету «для підтвердження особи».

Шахраї запитують ім’я, прізвище, поштову адресу, телефон, дату народження і, звичайно, дані банківських карток. При цьому «приймаються» картки всіх поширених платіжних систем, зокрема Visa, MasterCard, American Express та інші.

«Після введення даних на сторінці з’явиться повідомлення про те, що обліковий запис успішно пройшов перевірку. Користувач буде перенаправлений на головну сторінку цього iTunes Store, а його персональні дані опиняться у зловмисників», – йдеться в повідомленні.

«ESET рекомендує ігнорувати спам-розсилки і використовувати комплексні антивірусні продукти з функціями антиспаму і антифішингу», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, хакери, ймовірно, відповідальні за кібератаку вірусом Petya, пропонують купити ключ шифрування, який зможе розблокувати файли на заражених комп’ютерах.

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вас може зацікавити

Close
Close