Україна

Concordе Capital рекомендує іноземним інвесторам утриматися від інвестицій в Україну

Інвестиційна компанія Concordе Capital рекомендує уникати вкладень в держоблігації до тих пір, поки не надійде позитивне повідомлення від МВФ, передає 1NEWS з посиланням на ЕП.

Про це повідомляється в аналітичному звіті з рекомендаціями для інвесторів.

Повідомляється, що після зміни уряду зріс ризик безперешкодної співпраці України з МВФ.

“Ми не бачимо можливості для нового кабінету зробити щось краще, ніж попередній, Україна потрапить в серйозну політичну кризу вже в цьому році”, – йдеться в звіті.

У компанії вважають, що одним з ключових наслідків перестановок в Кабміні, є ризики популістської політики замість структурних реформ і повернення контролю над прийняттям рішень олігархами.

“Ми рекомендуємо інвесторам уникати державного боргу України (як внутрішнього, так і зовнішнього – ЕП), хоча б до тих пір, поки не надійде чітке і однозначно позитивне повідомлення від МВФ про Україну”, – заявляє компанія.

Роблячи висновок про перезавантаження уряду, Concordе Capital неи повністю унеможливлює можливість швидкої угоди з МВФ. “Якщо основною вимогою фонду залишиться прийняття закону, який перешкоджає денаціоналізації Приватбанку (оскільки єдиною вимогою від фонду у 2016 році була його націоналізація), шанс на угоду буде”, – резюмують в звіті.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close