Україна

Чистий прибуток “Нафтогазу” впав у 5 разів

На фінансові результати значно вплинуло падіння цін і попиту на газ

Консолідований чистий прибуток групи “Нафтогаз” за 3 місяці 2020 року – 3,2 млрд грн (за 1 квартал 2019 року – 16 млрд грн).

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що у 1 кварталі 2020 року видобули 3,9 млрд кубометрів та реалізували 6,3 млрд кубометрів природного газу.

 

При цьому, чисті грошові кошти, отримані від операційної діяльності, становили 10,9 млрд грн, а загальна сума податків, сплачених до держбюджету, – 24,1 млрд грн.

“Криза, спричинена Covid-19, та макроекономічне середовище з різким падінням цін на газ у цьому кварталі ставлять нас у складні умови. Рух грошових коштів від операційної діяльності у першому кварталі становив 10,9 млрд грн проти 28,0 млрд грн за аналогічний період минулого року, без урахування припиненої діяльності. На результати значно вплинуло падіння цін і попиту на газ. Ми скорочуємо витрати й дотримуємося дисципліни в управлінні капіталом. Наш фінансовий стан стабільний з часткою зобов’язань на рівні 12,4%”, – заявив фінансовий директор групи “Нафтогаз” Петер ван Дріл.

 

 

“Розвідка та видобування – зменшення результату відбулося за рахунок падіння ціни на природний газ, порівняно з 1 кв. 2019 року.

На результат транспортування, переробки нафти та продажу нафтопродуктів позитивно вплинуло зменшення транспортних та інших витрат. Результат сегменту комерція знизився за рахунок зменшення реалізованих обсягів газу та цін порівняно з 1 кв. 2019 року”, – пояснили у компанії.

Джерело: прес-служба “Нафтогазу”

Останні новини

Back to top button