Україна

Чотири мільярди з “коштів Януковича” виділять на телемедицину

На проект телемедицини вже виділено чотири мільярди гривень із коштів, конфіскованих у екс-президента Віктора Януковича та його оточення. Про це заявив Президент Петро Порошенко на ІІ Всеукраїнському форумі об’єднаних громад, повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“Децентралізація дає можливість центральній владі та органам місцевого самоврядування спільними зусиллями реалізувати закон України “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”. Перші чотири мільярди на фінансування цього проекту ми вже виділили – спасибі прокуратурі, яка повертає народу кошти, вкрадені Януковичем. Уряд, Міністерство охорони здоров’я, обласні та районні державні адміністрації разом з місцевими громадами вже прораховують, скільки амбулаторій та ФАПів добудувати, скільки відремонтувати… Йдеться про тисячі об’єктів по усій країні”, – сказав Порошенко.

За його словами, ще одним аспектом цієї реформи є розвиток інформаційно-комунікаційних технологій у сільській місцевості. “Сьогодні проникнення широкосмугового інтернету на селі становить 4%. Отже, щоб розширити коло медичних послуг для селян і впровадити телемедицину, маємо забезпечити село швидкісним інтернетом. А він згодиться не лише для амбулаторії, а й для школи, для бібліотеки, для задоволення інформаційних потреб селян”, – зазначив Президент.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close