СвітУкраїна

Чорногорія змінила правила в’їзду для українських туристів

Влада Чорногорії змінила правила в’їзду для українських туристів. Українцям дозволили в’їзд без карантинних обмежень лише у разі організованого прибуття авіатранспортом. Про це повідомляє “Балканський оглядач”, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Влада Чорногорії уточнила правила в’їзду в країну мешканців України та Білорусі… Відтепер українцям та білорусам дозволено в’їзд у Чорногорію без додаткових обмежень у зв’язку з епідемією COVID-19 лише у випадку організованого прибуття повітряним транспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином авіапасажирів рейсів з України та Білорусі наявності тесту на коронавірус не вимагається. Натомість туристи, які прямують до Чорногорії наземним транспортом, потрібно мати результати тесту на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

У зв’язку з ухваленим напередодні рішенням хорватської сторони про обов’язковість негативного ПЛР-тесту при в‘їзді в країну з туристичною метою, “зеленого транзитного коридору” вже не існує, і для транзитного проїзду Хорватією в Чорногорію тест є необхідним.

Останні новини

Back to top button