Україна

Чого чекати українцям в найближчі роки від пенсійної реформи

Пенсійна реформа, затверджена Верховною Радою, є лише стартом глобальної трансформації всієї пенсійної системи. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає інформує 1NEWS з посиланням на Народну Правду.

“Пенсійна реформа не зупиняється, ми будемо рухатися далі. Перед нами дуже багато амбітних завдань, і осучаснення пенсій – лише один з етапів проведення повноцінної реформи”, – сказав він.

За словами Розенка, в планах Кабміну опрацювати механізми пенсійного забезпечення військових, а також впровадити нові моделі по відношенню до українців, які стали пенсіонерам за спецзаконами.

Вже з 1 січня 2019, зазначає віце-прем’єр, запрацює накопичувальна пенсійна система, яка дозволить отримувати виплати не з одного, а з трьох джерел – солідарної системи, накопичувального рівня і недержавних пенсійних фондів.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

2 thoughts on “Чого чекати українцям в найближчі роки від пенсійної реформи”

  1. Владимир.09 06 1951 года рождения.Пенсионер с июня 201 1 года Два года работал.110-120 тыс. гривен заработал и оплатил в пенсионный фонд.пенсию не добавляли,а только за два года работы добавили.Моя пенсия составляла 2466 гривен.Общий трудовой стаж 43 с половиной года.Вопрос сколько я должен получить добавки к пенсии ? Ожидаемое не справдилось.Чем больше работаешь меньше получишь.Будьте добры посчитайте и дайте ответ.

  2. Слушая бред наших министров прихожу в ужас.Ни дня не работая государство обеспечит минимальной пенсией в 1452 гривны.Это гарантия государства.Уходя на пенсию после 33 лет трудового стажа женщина при начислении не получает даже минималку,тоесть не заработала.Зачем оформлять пенсию если можно получить минималку.Так вот в чём подвох.Гарантия 1452 гривны должна быть для всех пенсионеров а потом добавляться то что человек заработал.А то пенсия в 1370 держалась в течении определённого периода .а жена и минималку не получала.Бред и существенный.Грабили и грабят миллионеры и миллиардеры.Ганьба/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close