Україна

Члени Васильківської виборчої комісії просять Зеленського, Авакова та ОБСЄ захистити результати виборів

Члени Васильківської територіальної виборчої комісії звернулися до Президент України Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, ОБСЄ та «Громадянської мережі «Опора» з проханням забезпечити чесне визначення результатів виборів. Про це стало відомо зі звернення членів Васильківської ТВК, повідомляє «Цензор.НЕТ» із посиланням на Рідне місто.

Члени ТВК звертають увагу на провокації, які здійснювались представниками провладної партії і просять у Президента, міністра МВС, ОБСЄ та “Громадянської мережі “Опора” не допустити можливих порушень закону та втручання у встановленні результатів виборів.

«Попри те, що був здійснений перерахунок голосів, а також є рішення суду, яке засвідчує правомірність встановлених результатів, ми впевнені, що кандидати від «Слуги народу», які програли вибори, будуть і надалі вчиняти провокації для скасування невигідних для них результатів. Просимо вас запобігти можливим незаконним спробам впливу на волевиявлення українців, а також забезпечити мирне і чесне встановлення результатів цих місцевих виборів», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, представниками провладної партії був встановлений перерахунок голосів у 12 дільницях Васильківської громади.

Зазначимо, що на виборах голови Васильківської об’єднаної територіальної громади Київської області перемагає Наталія Баласинович, яка балотувалась в якості самовисуванця. Згідно паралельного підрахунку голосів за Баласинович віддали свої голови 29% виборців. Її найближчий конкурент від «Слуги народу» Андрій Шевченко набрав майже удвічі менше – 16% голосів.

28 жовтня Наталія Баласинович заявила, що під час підрахунку голосів на членів ТВК чинять тиск, їх залякують.

«”Слуги народу” дали команду замінити голову територіальної виборчої комісії. Поставили Віктора Панджакідзе – відомого десятиліттями у Василькові провокатора, людини, який вже не один раз фальсифікувала вибори, зривала виборчі перегони у Василькові. Зараз прислали два автобуси “тітушок”. Вони всі перебувають на території ТВК і намагаються зірвати виборчий процес. Кажуть, що особисто пан Дубінський дав вказівку, що він не хоче визнавати поразку у Василькові, тому всіляко потрібно зірвати вибори у Василькові і визнати їх недійсними. Але це фактично неможливо, тому що розрив практично півтори тисячі голосів», – впевнена Баласинович.

Додамо, що Васильківський міськрайонний суд Київської області відмовив кандидатам від партії «Слуга народу» у визнанні недійсними виборів голови Васильківської ОТГ на дев’яти дільницях.

Останні новини

Back to top button