Україна

Чернігівську область очолила екс-заступниця Глави Офісу Президента

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 430/2020 про призначення на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації Анни Коваленко. Під час робочої поїздки на Чернігівщину Президент представив нову голову ОДА громаді області та вручив їй відповідне посвідчення, повідомила 1News прес-служба Глави держави.

«Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область. Дедалі більше жінок будуть ставати головами обласних державних адміністрацій. Я вважаю, що це дуже важливо. Для всіх українців важливо, щоб людина була порядна, щоб вона була чесна і професійна. Я вважаю, що саме ця людина є такою», – заявив Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що нова очільниця Чернігівської ОДА має втілювати в життя перспективні та амбітні цілі для розвитку регіону. Йдеться, зокрема, про сільськогосподарський потенціал.

Зі свого боку Анна Коваленко засвідчила свою готовність до наполегливої роботи на посаді голови Чернігівської облдержадміністрації. Вона зазначила, що добре розуміє проблеми, з якими зіштовхується Україна, а також перспективи та прагнення регіону.

«Буду робити все від мене залежне для того, щоб стрімко розвивався цей регіон. І це можливо лише завдяки щоденній та наполегливій співпраці з вами – присутніми тут народними депутатами, присутніми тут бізнесменами, присутніми майбутніми лідерами регіонального та місцевого рівня. А також за підтримки уряду. Для чернігівців хочу пообіцяти бути відкритою й робити все можливе, щоб крок за кроком їхнє життя ставало кращим», – підкреслила вона.

Нагадаємо, 28 вересня Кабінет міністрів погодив кандидатуру колишньої заступниці голови Офісу президента Анни Коваленко на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

12 вересня Андрій Прокопенко подав у відставку з посади глави Чернігівської ОДА. Основною причиною він назвав позбавлення впливу на кадрову політику.

Анна Коваленко була обрана депутатом Верховної Ради від «Слуги народу». 10 вересня 2019 року достроково склала повноваження у зв’язку з призначенням на посаду заступника керівника Офісу Президента.

22 квітня президент Володимир Зеленський звільнив Коваленко з посади заступниці з питань оборони глави Офісу Президента.

Згодом Коваленко призначили заступницею міністра розвитку громад та територій.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close