Україна

Черкаський депутат-зрадник отримав п’ять років тюрми


Черкаський депутат-зрадник отримав п ять років тюрми

Депутат міськради у червні-липні 2022 року у розмовах зі своїми близькими родичами та знайомими висловлював проросійські погляди і наративи російської пропаганди.

Депутат Черкаської міськради отримав п’ять років позбавлення волі за виправдовування російської агресії. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Повідомляється, що депутат входив до складу фракції від забороненої нині політичної партії Опозиційна платформа – за життя і працює помічником народного депутата України.

“Прокурори у суді довели, що депутат міськради упродовж червня-липня 2022 року у розмовах зі своїми близькими родичами та знайомими висловлював проросійські погляди і наративи російської пропаганди. Він виправдовував та визнавав правомірною російську агресію, підтримував дії окупантів на території Україні. Також захоплювався правлінням президента РФ, звеличував російську армію та бажав перемоги над Україною, розраховуючи обійняти керівні посади у разі окупації Черкащини”, – йдеться в повідомленні.

Триває передбачений законом строк на апеляційне оскарження вироку.

Раніше повідомлялося, що чотирьох полонених бойовиків засуджено за державну зраду. Трьох зрадників українські захисники захопили у полон під час запеклих боїв на Донеччині, четвертого – на Лисичанському напрямку.

СБУ заочно оголосила підозру керівництву Центрвиборчкому Росії

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button