Україна

Через снігопади у дорозі затрималися шість поїздів Укрзалізниці

У першу весняну ніч через снігопади в дорозі затримались 6 пасажирських поїздів, наслідки негоди ліквідовували 5216 залізничників, задіяно 11 снігоприбиральних колійних машин, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“У ніч з 28 лютого на 1 березня наслідки негоди ліквідовували 5216 залізничників по всій Україні та було задіяно 11 снігоприбиральних колійних машин. Основні роботи тривали в Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Одеській та Херсонських областях. Унаслідок потужних снігопадів затрималися в дорозі шість пасажирських поїздів на час до години”, – йдеться у повідомленні.

За першу весняну ніч залізничники очистили понад 9 тис. стрілочних переводів, 726 залізничних переїздів та 1464 пасажирські платформи. Робота із забезпечення руху поїздів триває, в оперативному  режимі працює оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди. Наразі Укрзалізниця контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів та ситуацію на залізничних об’єктах.

Укрзалізниця просить пасажирів бути обережними й уважно слухати оголошення на вокзалах, а під час планування поїздок враховувати труднощі, які можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій.

Нагадаємо, за словами мера Києва Віталія Кличка, вчорашня снігова навала це тільки початок  снігопадів, які прогнозують синоптики.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close