Україна

Через порушення законодавства Нацрада перевірить п’ять телеканалів

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки п’ятьом телеканалам — “С-Можливо все!” (ТОВ “Телеканал СТБ”), “НАТАЛІ” (ТОВ «ТРК “Наталі”), “XSPORT” ( ТОВ “Тотвельд”), “Телевсесвіт” (ТОВ “Телекомпанія “Телевсесвіт”) та “BOUTIQUETV” (ТОВ “Ідана Юкрейн”), інформує 1NEWS.

Таке рішення було ухвалено у четвер на засіданні Національної ради після розгляду результатів моніторингу мовлення, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначив голова Нацради Юрій Артеменко, моніторинг мовлення цих київських телеканалів зафіксував ознаки порушення Закону України “Про телебачення і радіомовлення” 20 лютого — в День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Він уточнив, що 20 лютого телеканали “С-Можливо все!”, “Наталі”, “XSPORT” і “Телевсесвіт” не поширювали інформацію про день пам’яті у всьому обсязі, а саме – щонайменше раз на дві години. А в ефірі телеканалу “BOUTIQUETV” такої інформації не було впродовж всієї доби, також не оголошувалась хвилина мовчання, а в проміжку часу з 00:00 до 01:02 на екрані мовника не демонструвалася палаюча свічка або відповідне стилізоване зображення.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close