Україна

Через пандемію бюджет Києва недоотримав понад 1 млрд грн

З початку пандемії нового коронавірусу бюджет Києва недоотримав понад 1 млрд грн планових надходжень, повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає 1NEWS.

“На початку цього року в Києві було зареєстровано 434 тис. ФОП – це об’єкти підприємницької діяльності. Єдиний соціальний внесок до місцевого бюджету сплатили тоді 346 тис., майже на 100 тис. менше. З початку пандемії 100 тис. ФОП Києва нічого не заробили і не виплатили до бюджету міста. Місто недоотримало, можете собі уявити, більше ніж 1 млрд гривень планових надходжень”, – сказав він на Київському безпековому форумі рівних прав і можливостей у четвер.

Кличко наголосив, що пандемія серйозно вразила економіку столиці.

“Ми, можна говорити, стримали першу хвилю пандемії. Нині насувається друга хвиля. На жаль, коронавірус серйозно вразив економіку нашого міста, і найбільше від цього постраждали малий, середній бізнес, сервісні компанії, креативні індустрії, торгівля, туризм. Кияни також втратили більшу частину доходів, а місто також втратило більшу частину податків”, – пояснив він.

За словами мера Києва, за час пандемії отримали допомогу 60 тис. сімей міста.

“60 тис. сімей: мами, які самі виховують дітей з інвалідністю, хворі, одинокі люди похилого віку, кияни, які втратили роботу і не мали чим годувати дітей, отримали допомогу від міста. Також отримали допомогу від міста і підприємці”, – зазначив Кличко.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close