Україна

Через нерозмитнені автомобілі втрати бюджету сягнули 20 мільярдів

Майже 20 млрд гривень недоотримав держбюджет України через нерозмитнені автомобілі. Про це заявив прес-секретар корпорації «Богдан» Сергій Красуля , інформує 1NEWS.

«Майже 20 млрд грн недоотримав державний бюджет через нерозмитнені автомобілі. На ці кошти можна було придбати 527 протитанкових ракетних комплексів. Адже ми говоримо про країну, яка воює», – зауважив він.

На думку Красулі, слабкий контроль держави за автомобілями з іноземною реєстрацією, так званими «євробляхами», призводить до стрімкого зростання їхньої кількості на території України.

“На початку року Державна фіскальна служба зафіксувала 425,4 тис. таких транспортних засобів, майже 60% з них перебували на території України незаконно. Відсутність чіткої позиції влади щодо «єврономерів» на законодавчому рівні завдає шкоди вітчизняній автопромисловості та економіці держави”, – наголосив представник автокорпорації.

В автокорпорації також нарікають на відсутність держпідтримки галузі та заявили про невигідні умови, на яких Україна вступила до СОТ.

“Катастрофічне падіння спричинила низка факторів, зокрема відсутність державної підтримки вітчизняних автопідприємств, економічна криза і вступ України до Світової організації торгівлі на невигідних умовах”, – зазначили на “Богдані”.

Як повідомлялось, потужності українського автопрому завантажені менше, ніж на 1,5%. Обсяги виробництва скоротилися з 401 599 автомобілів у 2008 році до 7 296 у 2017 році та продовжують знижуватися.

Нагадаємо, уряд починає боротьбу з тіньовими схемами на митниці.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

3 Comments

  1. Не надо спекулировать на Святом! Не надо говорить,что из-за “евроблях” не хватает денег на ПТРК! Закройте АВТОЗАЗ, пустите нормальные . доступные авто в Украину! Дайте возможность растаможить иномарки по адекватным ценам! Украинцам приходится тысячи ПТРК в эквиваленте оставлять заграницей только потому, что васадзэ и ко не пускают в Украину доступные авто, пытаясь заставить Украинцев принудить платить мзду за непотреб от АВТОЗАЗ!

  2. Молодці ті, що не бояться ризиків їздити на бляхах. Мене більше цікавить те, скільки люди недоотримують через дії корумпованої влади.. А також як із звичайних людей вижимають все що можна любими методами – і це зовсім не для того, щоб на армію потратити.

  3. бред проститутки.дружбан работает сварщиком.8 лет гонял на таврии.теперь гольф на бляхах.это из-за него нехватка птрк.?почему красуля не скажет где деньги и весь украинский автопром?козел.

Close