Україна

Через карантин у Полтаві перенесли суд щодо Кернеса

Засідання перенесли через клопотання адвоката Кернеса про відкладення розгляду через продовження карантину до 31 липня, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Київський районний суд Полтави переніс через карантин підготовче засідання щодо повторного розгляду справи стосовно мера Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Блинника та Євгена Сміцького, які підозрюються у погрозі вбивством, незаконному позбавленні волі та катуванні двох активістів Харківського Євромайдану у січні 2014 року.

«Суд ухвалив перенести розгляд підготовчого засідання по даному кримінальному провадженню на 14 серпня 10:00», – сказав суддя.

Також суддя повідомив, що засідання перенесли через клопотання адвоката Кернеса про відкладення розгляду через продовження карантину до 31 липня.

Нагадаємо, справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Блинника та Євгена Сміцького, які обвинувачуються у погрозі вбивством, незаконному позбавленні волі та катуванні двох активістів Харківського Євромайдану у січні 2014 року, повторно розглядатиме Київський райсуд Полтави.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close