Україна

Через борги вимикали електроенергію на шахтах “Львіввугілля”

На 6 шахтах ДП “Львіввугілля” вночі було вимкнено постачання електроенергії через несплату послуг. Станом на 10:00 постачання відновлено, інформує 1NEWS.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України  Михайло Волинець.

“В ніч з 22 на 23 грудня вимкнено електроенергію на всіх 6 шахтах ДП “Львіввугілля”. Знеструмлені підйоми, водовідливи, вентилятори головного провітрювання. На всіх 6 шахтах втрачено контроль за рудничною атмосферою, йде затоплення.

Відключення шахт ДП “Львіввугілля” від електроенергії відбулося через заздалегідь невиконувані вимоги з боку “постачальника останньої надії” районної електромережі – сплатити наперед 22 млн грн за електроенергію періоду грудня 2019 – січня 2020 року.

Зрозуміло, шахтарі не в змозі виконати подібні вимоги через відсутність коштів, накопичені перед ними борги не тільки з зарплати, а й за відвантажене вугілля. Тільки ПАО Центренерго заборгувало гірникам “Львіввугілля” 92 млн грн, не сплативши ані копійки за вугілля, відвантажене в жовтні, листопаді, грудні”, – повідомив він.

Волинець також заявляє, що профспілка гірників звертається до президента та уряду для вирішення ситуації.

“Зі свого боку НПГУ звертається з телеграмами до президента, прем’єр-міністра про необхідність вжити термінових заходів для реагування на надзвичайну, штучно створену вищими чиновниками ситуацію”, – підкрелсив він.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close