Україна

Через борги Нафтогаз не буде постачати газ 10 опалювальним компаніям

У Нафтогазі повідомили, що у серпні припинять постачати газ теплогенеруючим компаніям через те, що вони не розрахувалися за боргами за спожитий газ, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

«Керуючись вимогами законодавства, Нафтогаз надіслав таким боржникам письмові повідомлення щодо необхідності самостійного припинення газоспоживання з 1 серпня 2019 року, якщо до цього часу відповідні розрахунки не будуть здійснені», — повідомили у Нафтогазі та додали, що якщо такі теплогенеруючі компанії не припинять споживати газ Нафтогазу, то їх відключать від газопостачання примусово.

Загалом повідомлення стосується теплогенеруючих компаній у Чернігові, Броварах, Токмаці (Запорізька область), Яворові (Львівська область), Харкові, Вінниці, Глевасі (Київська область) та Житомирі.

Також у Нафтогазі повідомляли про можливий зрив опалювального сезону у двох містах на Львівщині.

Зазначимо, що через значну заборгованість перед Нафтогазом ледь не зірвався початок попереднього опалювального сезону у низці українських міст, зокрема у Смілі. 1 березня місто сплатило визначений договором про реструктуризацію борг.

У Нафтогазі повідомляли, що через двомісячну прострочку комунального підприємства Сміли, місту можуть припинити постачати газ для опалення будинків.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close