Україна

Через борги керуючої компанії киянам почали вимикати водопостачання

“Київводоканал” обмежує водопостачання споживачам через борг, який утворюється у керуючої компанії перед постачальником послуг, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

“На сьогоднішній день обмежено водопостачання шляхом встановлення представниками Київводоканалу обмежуючого пристрою на водопровідних вводах в будинки за адресами: вул. Ярослава Гашека, 17 та вул. Берлінського, 25-А”, – йдеться у відповіді на запит ЕП.

Управління житловим фондом за згаданими адресами здійснює компанія “Жилкомунсервіс”. За інформацією “Київводоканалу”, станом на 1 серпня 2018 року борг ПрАТ “Жилкомунсервіс” перед АК “Київводоканал” становить 3,45 млн грн. Борг накопичувався з 2005 року.

За словами прес-служби компанії, керівництво “Жилкомунсервісу” відмовляється від зустрічі з дирекцією Розрахункового департаменту “Київводоканалу” з приводу сплати боргу або його реструктуризації.

“Після надання чіткого графіку погашення заборгованості обмеження водопостачання за даними адресами буде знято”, – повідомили в прес-службі “Київводоканалу”.

 

 

Останні новини

Back to top button