Україна

Букмекерська компанія «Фаворит Спорт» звинуватила росіян в дискредитації

Компанія FavBet, що спеціалізуються на спортивних ставках онлайн, спростовує інформацію про те, що 22 січня правоохоронні органи проводили обшуки в офісах компанії та у співробітників вдома. Про це 1News повідомила прес-служба FavBet.

«Дана інформація не відповідає дійсності, FavBet працює в штатному режимі, виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами. На співробітників також не чиниться жодного тиску», – говориться у прес-релізі.

В компанії додають, що в результаті внутрішнього розслідування, стало відомо, що «дана інформаційна атака стала наслідком активної публічної позиції FavBet відносно легалізації грального бізнесу в Україні».

«Джерелом дискредитації репутації FavBet стали російські компанії, яких не влаштовують норми прийнятого в першому читанні законопроекту «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» №2285д. А саме в частині заборони діяльності на гральному ринку України компаній, кінцевими бенефіціарами яких є юридичні або фізичні особи російського походження», – зазначають у FavBet.

Додамо, що інформацію про обшуки в беттінговій компанії «Фаворит Спорт» поширило видання AIN з посиланням на власні джерела.

«У самій компанії підтвердили, що на даний момент точки прийому ставок Фаворит Спорт закриті через дії правоохоронних органів. Повідомлення про це передає Facebook-бот компанії, під час запиту про виплату», – говориться у матеріалі видання.

Зазначимо, що в грудні 2019 року сайт favorit.com.ua тимчасово припиняв свою роботу. На Facebook-сторінці Favorit Sport висіло оголошення про те, що Favorit тимчасово переїхав на інші домени.

Нагадаємо, 16 січня Верховна Рада проголосувала за законопроект, який передбачає легалізацію та державне регулювання азартних ігор.

Законопроект вводить регулювання роботи казино (в тому числі онлайн), букмекерських пунктів, лотерей та створює спеціальну Комісію з розвитку та регулювання азартних ігор, яка буде видавати ліцензії учасникам ринку.

Для букмекерів законопроект встановлює спеціальні вимоги щодо грального обладнання та його сертифікації.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close