Україна

«Брюссельські авіалінії» виходять на ринок України

Перший рейс з Брюсселя до Києва буде здійснено 17 жовтня

Представництво Lufthansa Group в Україні оголосило про вихід на український ринок авіаперевезень авіакомпанії Brussels Airlines («Брюссельські авіалінії»). Про це повідомляє 1NEWS.

«Брюссельські авіалінії» стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня.

Прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україну створить додаткове сполучення за 123 напрямками. Зокрема, дозволить покращити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними сполученнями за напрямками Південної та Північної Америки.

«Брюссельські авіалінії» почнуть роботу в Україні із 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем та Києвом.

Довідка. На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group – Lufthansa, Austrian Airlines та SWISS. Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує понад 90 щотижневих сполучень між європейськими країнами та Україною з чотирьох українських міст – Києва, Львова, Одеси та Дніпра. Зокрема, Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, 2 щотижневі рейси Київ-Мюнхен та 7 щотижневих рейсів Львів-Мюнхен. Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень – Львів-Відень, 13 тижневих рейсів між Києвом та Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем. SWISS пропонує 4 рейси на тиждень із Києва до Цюріха.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close