Україна

Брат голови Офісу Президента працював в РНБО при Турчинові

Брат голови Офісу Президента Денис Єрмак працював радником заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Литвиненка, пише «РБК-Україна» з посиланням на відповідь апарату РНБО на їхній запит.

фото з Facebook Дениса Єрмака

Зазначено, що Денис Єрмак був позаштатним радником Литвиненка на громадських засадах.

Він був призначений на цю посаду розпорядженням секретаря РНБО Олександра Турчинова 17 березня 2015 року, а звільнений – розпорядженням Олександра Данилюка від 15 серпня 2019 року.

На цій посаді Єрмак займався організацією та проведенням заходів, пов’язаних з діяльністю заступника секретаря РНБО та інформаційно-аналітичною роботою.

Раніше Денис Єрмак повідомив на своїй сторінці в Facebook, що як співробітник РНБО брав участь в АТО.

Нагадаємо, раніше народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи нібито з Денисом Єрмаком – братом керівника ОП Андрія Єрмака. На записах чоловік, схожий на Дениса Єрмака, обговорює з різними особами призначення на державні посади.

Сам Андрій Єрмак спростував правдивість відеозаписів і звернувся в правоохоронні органи.

3 квітня на своїй сторінці у Facebook Денис Єрмак написав, що був на допиті у НАБУ із зазначеної справи.

«Допит в НАБУ був сьогодні, допитували мене як свідка про обставини знайомства з людьми, які фігурують у справі, про що спілкувалися, чому ці зустрічі проводилися. Ще раз підкреслив детективу, що ніяких корупційних цілей в цих зустрічах не переслідувалося, пояснив суть роботи своєї громадської організації та ще раз наголосив, що готовий співпрацювати зі слідством, давати всю необхідну інформацію, щоб НАБУ могло об’єктивно розібратися. До речі, добровільно надав зразки свого голосу, які попросив детектив. Також дав інформацію про можливу зацікавленість певних осіб, які фігурують на відео, і спецслужб в організації провокацій», – пише Денис Єрмак.

Окремо він додав, що ніхто з людей, з якими він спілкувався на відео, нікуди призначений не був.

Back to top button