Україна

Бойовики за «шпигунство» ув’язнили на 17 років футбольного фаната з Луганська

Так званий суд окупованого Луганська засудив 21-річного фаната футбольного клубу «Зоря» Владислава Овчаренка, який нібито шпигував на корись українських спецслужб. Про це у Facebook повідомив журналіст Роман Бочкала, інформує 1NEWS.

За його даними, Овчаренко отримав від 17 років ув’язнення.

«Він — справжній герой. Навіть під тортурами не змінив своєї позиції. Для Влада Луганськ – це Україна. А чи не забула про нього рідна країна? Близькі стурбовані, що переговори про звільнення Овчаренка зовсім затихли», — написав Бочкала.

За даними Новинарні, терористи з «МГБ ЛНР» вже 1 рік утримують Овчаренко.

Його судили за “зраду батьківщині” через те, що разом з однодумцями спалив у Луганську прапор терористичного угруповання “ЛНР”.

Інші двоє затриманих, за даними Бочкали були відпущені, бо зізналися і “розкаялися”.

Проукраїнські футбольні фанати були затримані бойовиками в Луганську ще на початку листопада 2016 року.

Ішлося про групу вболівальників клубу “Зоря” “Ультрас Чорно-білі”, яку сепаратисти називали “підпільним відділенням батальйону “Азов”.

Лідерами групи були названі Овчаренко Владислав Валерійович, 1996 року народження, та Ахмеров Артем Олегович, 1997 р. н. Щодо них самопроголошена “влада ЛНР” порушила “кримінальну справу” у зв’язку зі “зрадою у формі шпигунства”.

Інші двоє затриманих — В’ячеслав Український та Дмитро Крамаренко.

На відео з обшуку “співробітники МГБ” демонстрували знайдені стікери з українською символікою, які хлопці нібито розклеювали в місті, чим “підривали державний устрій республіки”, а також футбольну піротехніку і листівки із закликами протидіяти бойовикам.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close