Україна

Бойка і Льовочкіна виключили з фракції Опоблоку

Членів політичної партії “Опозиційний блок” Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна виключили зі складу фракції “Опоблоку” у Верховній Раді. Про це з трибуни парламенту заявив співголова фракції “Опозиційний блок” Олександр Вілкул, інформує 1NEWS.

“Хочу проінформувати, що півгодини тому закінчилось засідання фракції “Опозиційний блок”, на якому з лав фракції було виключено Бойка Юрія Анатолійовича та Льовочкіна Сергія Володимировича”, – сказав Вілкул.

В коментарі телеканалу “112 Україна” Бойко зазначив, що  його членство у  фракції “Опозиційного блоку” в минулому і він приєднується до створення нової депутатської групи, яка може стати найбільшою у парламенті.

Бойко додав, що до новоствореної парламентської групи приєднається також частина опоблоківців, а також депутати з інших груп і фракцій.

Зазначимо, що Бойко був співголовою фракції, а Льовочкін – заступником голови фракції.

Як повідомлялося, 9 листопада співголова партії “Опозиційний блок” Юрій Бойко і лідер партії “За життя!” Вадим Рабінович підписали угоду про створення політсили “Опозиційна платформа – За життя” і домовилися про висунення єдиних кандидатів на всіх загальнонаціональних виборах у 2019 році.

15 листопада лідер партії «За життя» Вадим Рабінович відмовився балотуватися у президенти України.

17 листопада стало відомо, що Юрій Бойко став єдиним кандидатом в президенти від “Опозиційної платформи – За життя”.

Back to top button