Україна

«Бориспільський експрес» перевели на маршрут з Черкас

Дизель-поїзд «Бориспільський експрес», що курсував між Києвом та аеропортом «Бориспіль» перевели на новий маршрут. Тепер він їздитиме між Черкасами та ст. ім. Тараса Шевченка, повідомляє 1News з посиланням на повідомлення ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Як пояснив директор з якості ПАТ «КВБЗ» Тарас Беценко, після виконання робіт з адаптування локомотивного депо ТЧ-5 Одеської залізниці для можливості технічного обслуговування дизель-поїзда ДПКр-3, 17 вересня було організовано його випробувальну поїздку за маршрутом Черкаси – ст. ім. Т. Г. Шевченка.

До 26 вересня всі вказані спеціалістами КВБЗ невідповідності депо мають бути усунені в повному обсязі, і ДПКр-3 цього ж дня розпочне комерційні перевезення пасажирів на даному напрямку руху.

Нагадаємо, дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу понад 8 місяців працював на важливому напрямку, доставляючи пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі.

«Внаслідок суттєвого скорочення повітряного пасажиропотоку, викликаного карантинними заходами через поширення коронавірусу, керівництво АТ «Укрзалізниця» вирішило перевести ДПКр-3 на один із регіональних напрямків», = говориться у повідомленні.

Нагадаємо, в червні за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури детективами НАБУ повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем при організації сервісу з продажу електронних квитків на «Бориспільський експрес» директору філії Головного інформаційно-обчислювального центру АТ «Укрзалізниці», його колишньому заступнику та ще двом особам – директору приватної фірми та бенефіціарному власника іншої приватної компанії.

Так, слідством встановлено, що у 2018 році посадовці «Укрзалізниці» ініціювали закупівлю нового програмного забезпечення для організації системи продажу е-квитків щодо «Бориспільського експресу». Для уникнення проведення відкритих торгів службовці підробили документацію та, всупереч закону, організували закупівлю за переговорною процедурою.

Поки підозрюваними є директор філії Головного інформаційно-обчислювального центру ПАТ «Укрзалізниці» Олександр Войтко, його колишній заступник, а також директор і бенефіціар компанії ТОВ «Віртуальні технології і системи».

Додамо, в березні 2019 року 1News опублікувало велике розслідування з приводу корупційних оборудок, пов’язаних із запуском квиткового сервісу за маршрутом «Київ-Бориспіль». В ньому журналісти якраз і викрили схему, за якою зараз фігуранти отримали підозри.

Також 1News знайшло у керівника компанії ТОВ «Віртуальні технології і системи» Сергія Кравця, який також володіє агенцією Tickets.ua, бізнес в Росії.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close