Україна

«Бориспіль» включили до рейтингу найефективніших аеропортів Європи

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” увійшов до рейтингу найефективніших летовищ Європи за версією ACI EUROPE, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу аеропорту.

У рейтингу аеропортів з пасажиропотоком від 10 до 25 мільйонів пасажирів “Бориспіль” посів четверте місце. Про це йдеться у звіті за липень 2021 року, який опублікувала Міжнародна рада аеропортів.

“Пасажиропотік відновлюється, і ми щодня бачимо позитивну динаміку трафіку. Команда аеропорту активно працює над залученням нових авіакомпаній та покращенням сервісів аеропорту. Так, цього місяця розпочала польоти до нас авіакомпанія Eurowings та 26 вересня після довготривалої перерви відновить польоти Uzbekistan Airways. Тому чергове потрапляння до авторитетних рейтингів – закономірне”, – заявив генеральний директор аеропорту Олексій Дубревський.

Також “Бориспіль” увійшов до топ-15 найбільших летовищ Європи за кількістю пасажирів згідно зі звітом АСІ Europe за чотири місяці 2021 року. Цього року “Бориспіль” увійшов до рейтингу The World’s Best Airports in 2021 британської консалтингової компанії Skytrax, посівши п’яте місце серед кращих аеропортів Східної Європи.

 

 

 

 

Back to top button