Україна

Борги облгазів оператору ГТС становлять майже 10 мільярдів

Загальна заборгованість облгазів перед “Оператором ГТС України” та нарахування до сплати за послуги балансування становлять 9,8 млрд грн – за минулий тиждень погасили менше 1% від боргу (9,7 млн грн), повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу “Оператора ГТС України”.

У компанії заявляють, що сума заборгованості “астрономічно зросла за останні місяці”.

“І, хоча динаміка погашення заборгованості залишається неспівставною з її розміром (за минулий тиждень отримали 9,7 млн грн, або менше 1% від боргу), маємо і позитивні новини.

Компанія Кременчукгаз перерахувала ОГТСУ 5,6 млн грн заборгованості за січень. Наразі нарахування до сплати та борги Кременчукгазу дорівнюють нулю”, – додали у прес-службі.

У компанії також заявили, що майже чверть операторів ГРМ намагаються вчасно розраховуватися за утворені негативні небаланси.

“Інші ж – системно накопичують борги. Постає питання щодо цільового використання тарифних коштів, адже в тарифі майже 50% – це кошти на ВТВ. І населення їх справно сплачує.

Загальна заборгованість облгазів перед ОГТСУ та нарахування до сплати за послуги балансування становлять 9,8 млрд грн. Саме на таку суму вони відібрали газ з державної газотранспортної системи для власних виробничо-технічних витрат”, – резюмували у “Операторі ГТС”.

 

 

 

 

Back to top button