Україна

Бойко з Медведчуком знову полетіли до Росії: домовляються про прямі поставки газу (відео)

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук і співзасновник партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко приїхали до Санкт-Петербургу для проведення переговорів з головою «Газмпрому» Олексієм Міллером. Трансляцію вів телеканал «112 Україна».

На брифінгу після переговорів Медведчук та Бойко заявили, що переговори стосувались можливості підписання договору про прямі поставки російського газу в Україну. За їхніми словами це надасть можливість знизити ціну на газ для населення на 25% від сьогоднішньої.

Медведчук також дав зрозуміти, що це був другий етап переговорів і російська сторона нібито активно підтримує ідею підписання такого договору, який в той же  час буде гарантувати транзит російського газу по території України.

Також Медведчук натякнув на те, що в контексті перегорів йшла мова про можливий газо-транспортний консорціум.

Бойко в свою чергу додав, що всі ці ініціативи будуть пропонуватись Президенту України Володимиру Зеленському як такі, які дадуть можливість знизити тарифи на житлово-комунальні послуги.

Окремо у представників «Опозиційної платформи За життя» також спитали, чи продовжуються переговори з Москвою на предмет звільнення полонених. На це Медведчук заявив, що називав би їх «не полоненими, а такими які утримуються з обох боків». Він додав, що такі переговори ведуться, і як тільки буде прогрес, він повідомить про це пресу.

Нагадаємо, Бойко та Медведчук літали на переговори з главою «Газпрому» та прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим 22 березня.

Нагадаємо, в Україні прийнята постанова Верховної Ради про те, що Росія офіційно визнана країною-агресором. Україна фактично не веде економічної співпраці з Росією і не закуповує російський газ.

Окрім того, додамо, що прямого авіасполучення між Києвом та Москвою немає, хоча літак Віктора Медведчука регулярно можна помітити на авіарадарах під час його польотів до столиці Росії.

Також зазначимо, що Генеральна прокуратура відкрила справу за підозрою Медведчука у державній зраді і посяганні на територіальну цілісність.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

Back to top button
Close