Україна

Бойовики присвоїли «особливий статус» одному з населених пунктів окупованого Донбасу, — ОБСЄ

Бойовики так званої «Донецької народної республіки» (ДНР) присвоїли «особливий статус» смт Сєдове, що знаходиться на окупованій території Донбасу в 33 км від Маріуполя. Про це йдеться в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Як повідомляється, спочатку озброєні бойовики не пропустили спостерігачів місії ОБСЄ через блокпості в районі смт Сєдове, посилаючись на накази від своїх командирів.

«Пізніше цього ж дня член ДНР в цивільному одязі, який перебував на цьому ж блокпості в Седовому, зупинив інший патруль СММ і заявив, що для в'їзду в селище необхідно отримати попередній дозвіл від структури ДНР, оскільки Сєдове є «прикордонною зоною з особливим статусом в'їзду-виїзду», — йдеться в повідомленні.

За інформацією спостерігачів, перш ніж проїхати через зазначений блокпост, водії і пасажири заходили в невелике приміщення, розташоване поблизу.

«Незадовго після цього 3 озброєних чоловіків у формі військового типу підійшли до СММ. Відмовившись представитися, вони в агресивній формі вимагали, щоб патруль місії покинув даний район. Спостерігачі поїхали з блокпоста і поінформували про це СЦКК», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що користуючись оголошеним перемир'ям, бойовики на Донбасі ведуть «окопну війну».

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close