Україна

Богомолець назвала голосування Ради за медреформу — «початком геноциду українського народу»

Верховна Рада, прийнявши медреформу від МОЗ, узаконила і дала старт для фізичного знищення мільйонів соціально незахищених людей, оскільки велика частина українців буде позбавлена доступу до високоспеціалізованої повноцінної медичної допомоги одразу після того, як почне діяти цей закон, вважає глава парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець (фракція «Блок Петра Порошенка»), інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Геноцид почався: українців знищать за законом… Після тривалої кампанії, яка містила чорний піар, залякування, підкилимні домовленості й відверту брехню — лобістам все ж вдалося проштовхнути ганебний закон, який позбавляє мільйони соціально незахищених людей можливості лікуватися, можливості вижити», — написала О.Богомолець на своїй сторінці в Фейсбук після прийняття у другому читанні і в цілому законопроекту про державні фінгарантії надання медпослуг і лікзасобів (№6327).

На думку парламентаря, мета медреформи, і «вона прописана в законі», забрати 100 млрд грн у громад і сконцентрувати їх у себе. «І саме заради цих грошей влада прирекла мільйони людей на смерть. Вона вважає всіх, у кого немає грошей, зайвими в цьому житті», — написала О.Богомолець.

Вона вважає, що наслідком реалізації цієї медреформи стане закриття лікарень, скорочення лікарів, ліквідація швидкої допомоги, зникнення сільської медицини і «жахливі ціни на лікування важких хвороб, які вимірюються сотнями тисяч гривень».

«Але ми з однодумцями не станемо спокійно спостерігати, як знищують наш народ. Ми будемо намагатися відстояти кожну людини, якій відмовлено в лікуванні, кожну лікарню, яку спробують закрити, будемо захищати лікарів, яких планують масово скорочувати», — запевнила О.Богомолець.

 

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close