Україна

“Богдан Моторс” уклав угоду із французьким виробником екологічного громадського транспорту

“Богдан Моторс” уклав нову угоду із французькою компанією Bluebus щодо виробництва кузовів для електричних автобусів. Про це йдеться у повідомленні корпорації “Богдан”, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“Минулого року для Bluebus вже було виготовлено 6 кузовів на потужностях Луцького автоскладального заводу “Богдану”. Французький замовник залишився задоволеним дотриманням термінів виробництва та якістю продукції, тож вирішив продовжити співробітництво”, – зазначає “Богдан”.

Компанія Bluebus є французьким виробником екологічного громадського транспорту. У “Богдані” заявили про готовність постачати таку техніку і для українських автопарків у разі наявності замовлень.

2018 року у рамках перших контрактів “Богдан Моторс” доправив для Bluebus шість 12-метрових кузовів, зробивши “прорив на ринок Західної Європи”.

Раніше корпорація співпрацювала зі східними країнами континенту – електричний міський автобус “Богдан А70100” наразі курсує вулицями міст Польщі.

Для данської компанії BankeElectromotive на луцькому ДП “Автоскладальний завод №1” було вироблено ERCV27 – першу українську повністю електричну вантажівку.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close