СпортУкраїна

Блогер назвав причину, чому «Динамо» «котиться в прірву»

Нещодавно в мережі з’явився аудіозапис розмови Ігоря Коломойського та Ігоря Суркіса, який, згідно з підпису до запису, відбувся в розпал подій на Майдані. Під час бесіди, зокрема, було порушено тему фінансування футбольного клубу «Динамо».

Так, Ігор Коломойський іронізує щодо того, що Ігор Суркіс пообіцяв перестати фінансувати «Динамо», на що той відповідає: «Слухай, та мені аби зіскочити», додавши після цих слів нецензурну фразу, яка означає, що справи клубу його не цікавлять.

Фрагмент розмови про «злив» Суркісом «Динамо» можна почути з 9:50 хв.

На думку блогера Кирила Сазонова, даний аудіозапис автентичний і цілком збігається з подальшими діями президента «Динамо» Ігоря Суркіса, який «зливає» клуб.

«З 2015-року канал «2+2», де у Суркіса частина акцій, повинен УЄФА понад півтора мільйона євро за трансляцію єврокубків в сезонах 13\15 років. Звідси ж і нахабна поведінка «Динамо» – відмова їхати на матч до Маріуполя», – пише блогер на своїй сторінці у Facebook.

Також Кирило Сазонов зазначає, що приблизно з 2015-го року в клубі «пішов тотальний розпродаж футболістів, а за покупки перестали платити». Наприклад, нещодавно з’явилась інформація про те, що «Динамо» повинно «Базелю» за футболістів Олександра Драговича та Дерліза Гонсалеса 4 300 000 євро.

«При цьому борг був прихований і під час проходження атестації у ФФУ документи для ліцензії УЄФА були підроблені. Тепер клуб на особливому контролі в УЄФА», – повідомляє блогер.

«Зрозумілі тепер причини, чому клуб перебуває на межі прірви і очевидним став нарешті факт, що керівництво цілеспрямовано знищує гранд українського футболу», – підсумовує Кирило Сазонов.

Останні новини

Back to top button