Україна

Бізнесмен Ярославський назвав главу Харківської області посміховиськом

Сьогодні, 19 березня, в Харкові пройшли збори Антикризового штабу Харківської області по боротьбі з коронавірусом. На зустріч були запрошені представники влади і бізнесу. Однак губернатор Харківської області на зустріч вирішив не приходити, про що мер Харкова Геннадій Кернес розповів на своїй сторінці в Facebook.

Кернес заявив, що голова Харківщини «самоусунувся» від боротьби з коронавірусом, не з’явившись на зустріч, організовану харківським мером і бізнесменом Олександром Ярославським. Крім власної неявки, каже він, губернатор не зміг забезпечити присутність на зустрічі великих бізнесменів області.

Кернес обурений тим, що Кучер не прийшов обговорити шляхи вирішення проблеми з великим бізнесом Харкова і почесними жителями міста.

«Він просто взяв й не прийшов на зустріч з великим бізнесом міста, з почесними громадянами Харкова, з людьми, які готові в цій складній ситуації допомагати в боротьбі з COVID-19. Не прийшов, хоча про цю зустріч ми – Олександр Ярославський, я і Кучер – домовилися буквально позавчора. Мало того, що не прийшов сам, так і не зміг забезпечити участь в цій зустрічі великих і шанованих в області бізнесменів. Але нічого страшного, впораємося без нього», – пише Кернес.

Він зазначив, що без губернатора зустріч все одно відбулася. «Всі розуміють небезпеку коронавируса і всі готові надавати допомогу – хто грошима, хто організаційними або іншими своїми можливостями. Хто і скільки – стане зрозуміло завтра, але вже сьогодні можу сказати, що Олександр Ярославський витратить на боротьбу з коронавірусом в Харкові три мільйони доларів», – зазначив він.

У той же час сам Ярославський назвав главу Харківської області «посміховиськом». «Ну як це так? Домовитися і не прийти, а замість себе прислати, вибачте на слові, Пастуха якогось … А Кучер, з яким домовлялися, вибачте на слові, часу не знайшов. Це просто ганьба, посміховисько, Харківська область не заслужила такого», – сказав Ярославський, виступаючи перед ЗМІ.

Так само на зустрічі був присутній харківський бізнесмен Володимир Мисик (народний депутат минулих скликань), якому належить концерн «Кулиничі». Він зазначив, що на цій зустрічі вони «міряються яйцями» і що «яйця більше у Ярославського і Кернеса». Цю цитату опублікував на своїй сторінці Павло Федосенко.

Олександр Ярославський сказав, що хотів би бачити в особі глави ХОДА гідного партнера і зазначив, що область абсолютно не винна мати те, що вона має. Також він додав, що “говоритиме про те, щоб в регіоні з`явився дійсно гідний партнер”.

Нагадаємо, Ярославський брав участь у зустрічі з Президентом України 16 березня. В ній брали участь всього 15 бізнесменів, які зобов`язалися допомогти країні боротися з поширенням коронавірусу.

Зокрема відомо, що Віктор Пінчук та його компанії виділять більше 2 млн доларів на запобігання  коронавірусної інфекції. Гроші будуть зосереджені у Дніпропетровськкій області.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close