Україна

Бізнесмен Фукс назвав колишнього нардепа «політичною повією»

Бізнесмен Павло Фукс, якого у жовтні 2019 року російські правоохоронні органи оголосили у розшук у справі про шахрайство, назвав колишнього народного депутата Сергія Лещенка «політичною повією».

Саме так у своєму Telegram-каналі Фукс відреагував на інформацію Лещенка про те, що Росія нібито направила Генеральній прокуратурі України запит на екстрадицію бізнесмена.

«Вчора і сьогодні ЗМІ поширюють фейк про те, що Росія нібито відправила запит Генеральній прокуратурі України на мою екстрадицію. На жаль, перед публікацією «новини» фактично ніхто з журналістів не спромігся взяти коментар ні в ГПУ, ні особисто у мене…. Фейк про екстрадицію був створений політичною повією (це не моя оцінка, а визнаний факт) Сергієм Лещенком. Той самий «борець з корупцією», який до цих пір не зміг пояснити, де взяв 300 тисяч доларів на покупку квартири (говорить, мама дала)», – пише Фукс.

Бізнесмен додав, що про те, що Лещенко бере гроші за свої послуги, писало видання The Hill.

«Про те, що повія зустрічається на французькому курорті «Куршавель» з російськими олігархами, теж всім відомо. Про те, що ця ж повія лобіює інтереси окремих російських компаній, які знаходяться під санкціями України, заявляли відкрито його опоненти. Зараз я бачу, що повію Лещенко банально використовують. Цього разу російські спецслужби», – додав Фукс.

Нагадаємо, вчора Сергій Лещенко повідомив про те, що Росія направила в ГПУ запит на екстрадицію Павла Фукса. Згодом екс-депутат визнав, що інформація не відповідає дійсності та вибачився перед Фуксом.

Додамо також, що за фактом придбання у 2016 році нардепом Сергієм Лещенком квартири в центрі Києва у квітні 2018 року було відкрите кримінальне провадження.

У 2016 році нардеп Сергій Лещенко придбав квартиру у центрі Києва, яка має площу майже 200 м кв. Вартість такої квартири оцінюється в 300 тисяч доларів. За його словами, частину грошей на квартиру він позичив у керівника видання «Українська правда» Альони Притули. Ще частину грошей дала його дружина, відома діджейка Анастасія Топольська.

Back to top button