Україна

Біля пам’ятника Небесної Сотні в Києві побили бійця АТО

Сьогодні, 29 жовтня, у центрі Києва біля пам’ятника Небесної Сотні побили «кіборга» і бійця АТО Геннадія Дуброва, інформує 1NEWS з посиланням на Громадське радіо.

«Біля пам’ятника Небесній сотні люди, які продають синьо-жовті стрічки на Майдані, ставлять картонну коробку з написом «на госпіталь». Туди люди кидають пожертви. Геннадій неодноразово підходив до пам’ятника і просив, щоб продавці, які, за його словами, називають себе волонтерами, поставили скриньку, аби поставили там печатку своєї організації. Як переконує Дубров, вони відмовлялися», – розповіла кореспондент видання Ірина Цибух.

Вона зазначила, що сьогодні виникла ідентична ситуація, і один з чоловіків напав на Дуброва та наніс йому удари в голову, губу та брову. За словами бійця АТО, він не встиг вдарити у відповідь, бо нападник утік.

Зараз Дубров він перебуває у 4 відділку поліції Шевченківського району Києва. Боєць очікує на слідчого та планує написати заяву про побиття.

Лікарі, які оглянули військового, зафіксували в нього підвищений тиск та пульс.

«Оскільки Дубров – «кіборг» та воював на Сході, у нього три контузії, а удари були в голову, лікарі зробили знеболюючий укол у м’яз. На перший погляд, у чоловіка розсічена губа та брова, але деталі стануть відомі після судово-медичної експертизи», – розповіла Цибух.

Зазначається, що Дубров знає, як виглядає нападник та має його фотографії.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close