Україна

Біля Маріїнського палацу з’явилась картина поцілунку Зеленського та Коломойського (фото)

Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко повісив на паркані Маріїнського палацу картину з поцілунком Володимира Зеленського та Ігоря Коломойського.

«Господи! Допоможи мені вижити серед цієї смертельної любові! Відкрив біля Маріїнського палацу картину поцілунку Зеленського і Коломойського. Президентом обрали Зеленського, але хто реально Президент? Ось питання», – написав Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

«Я так розумію, що Маріїнський палац буде перейменований в Коломойський. І заживемо. Зеленський, по суті, своїм поцілунком повертає до життя Коломойського. Чекаємо тепер які контрибуції заплатить народ України Ігорю Валерійовичу», – додав він.

Картина, яку Гончаренко повісив поблизу Маріїнського палацу натякає на графіті Дмитра Врубеля в East Side Gallery, що зображує поцілунок генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва і керівника НДР Еріха Хонеккера. Це одне з найвідоміших графіті світу.

Нагадаємо, у січні нардеп Гончаренко з’явився в ефірі телеканалу «Прямий» в костюмі коміка Чарлі Чапліна. З’явитися в такому образі йому довелось, оскільки він програв спір відносно того, чи буде висувати свою кандидатуру на вибори Президента Володимир Зеленський.

Тоді Гончаренко заявив, що сподівається, що «це змусить хоч трохи подумати і не піддаватися на дурні провокації». «І не голосувати за людину, яка вміє в своєму житті тільки веселити багатих людей на корпоративах. Просто купуючи квиток на #зеленськийпрезидент пам’ятайте, що повернути його не можна буде і з цього концерту піти теж не можна», – додав Гончаренко.

Додамо, що за попередніми даними після обробки 100% протоколів Володимир Зеленський переміг на виборах Президента України. Його підтримали 73,22% українців.

Останні новини

One Comment

  1. Гончаренко не розуміє, що то не Зеленського вибрали, а а його “чергового” хазяіна прокатили)

Back to top button