Україна

Більшість українців підтримують введення миротворців на Донбас

Також майже половина населення (48%) переконана, що примус Росії до поступок за допомогою міжнародних санкцій і тиску буде ефективним способом врегулювання конфлікту на Донбасі

Ідею запровадження тимчасової адміністрації ООН за підтримки миротворчих сил для управління окупованими територіями на Донбасі підтримують близько 60% опитаних українців. Про це свідчать дані дослідження GFK Ukraine, проведеного на замовлення об’єднання “Кальміуська група” , – повідомляє 1NEWS.

 

Майже 13% опитаних заявили, що цей спосіб розв’язання конфлікту лише погіршить ситуацію, 20% вважають, що це ніяк не вплине.

Водночас, таку ж підтримку у суспільстві має ідея розширених міжнародних перемовин з можливим долученням ЄС та США, інших міжнародних організацій, але без залучення представників “ДНР” та “ЛНР” – 59% опитаних вважають, що це буде ефективно в контексті розв’язання конфлікту на Сході. Така позиція превалює у всіх макрорегіонах України: від 68% на Заході — до 47% на Донбасі.

Також майже половина населення (48%) переконана, що примус Росії до поступок за допомогою міжнародних санкцій і тиску буде ефективним способом врегулювання конфлікту на Донбасі. При цьому 31% вважають, що санкції і тиск жодним чином не вплинуть на Росію в контексті завершення конфлікту.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button